Produkty a řešení
Epson | Epson Stylus Pro WT7900

Epson Stylus Pro WT7900

Tiskárna Epson Stylus Pro WT7900 využívá nový bílý inkoust na bázi organických částic pryskyřice, který dosahuje vysokých denzit jak na průhledném, tak i neprůhledném substrátu. Krycí vrstva bílého inkoustu je tenká a zároveň homogenní. Díky osmi barevným inkoustům včetně oranžové a zelené barvy má tiskárna velký barevný gamut.

GMG ColorProof / FlexoProof nabízí unikátní využití tohoto barevného prostoru pro naprosto přesnou simulaci přímých barev. Uživateli umožňuje snadný výběr mezi zadním tiskem (bílá poslední) nebo předním tiskem (bílá první) s průhledem definovaným kanálem bílé barvy. GMG ColorProof / FlexoProof při tisku plně řídí bílou barvu, u které lze nastavovat její denzitu, měnit její průběh v přechodech a tónovat odstín pro dosažení úplné shody s bílou barvou v tisku.

V porovnání s doposud používanými nátiskovými systémy se simulací bílé barvy jako například Kodak Approval se v tomto případě jedná o plně automatický, rychlý a ekonomický způsob vytváření kontraktačních rastrových nátisků pro obaláře v nejvyšším barevném standardu GMG.

 
 

Detail produktu