Produkty a řešení
GMG color | Agentury a vydavatelství

Color management pro agentury, vydavatelství
a marketingová oddělení dává flexibilitu
 

Agentury, vydavatelství a marketingová oddělení více a více berou produkci tiskových dat do svých rukou. Je životně důležité, aby na jejich nátisky bylo spolehnutí po stránce obsahu i barvy, protože jsou často kontraktačními nátisky pro tiskové projekty. 

Přesně tady  se můžete spolehnout na GMG ColorProof o5, protože GMG pracuje s průmyslový standardy pro digitální nátisk. 

Kontraktační nátisk:
GMG poskytne barevné profily pro ofset, hlubotisk i novinový tisk. Pokud je Vaše nátiskové zařízení pravidelně kalibrováno a vy používáte správné GMG profily, mají Vaše nátisky skutečně kontraktační kvalitu. Abyste mohli být úplně klidní, nabízí GMG k pravidelným kontrolám a certifikaci od oborových autorit jako FOGRA, IFRA nebo SWOP navíc zhotovení protokolu o správné instalaci a kalibraci Vašeho nátiskového systému. 

Snadné používání:
Ihned po nastavení je systém extrémně snadný pro užívání. Různé nátiskové standardy jsou k dispozici v prostředí Windows i MacOS pod vysvětlujícími názvy jako OffSet Coated, Gravure nebo Newsprint. Jednoduše tisknete na tiskárnu, která automaticky vyrobí nátisk.
Systém sám rozpozná přímé barvy a pro vyrobení nátisku stačí jen vhodit tiskové PDF soubory do správného hotfolderu. Objekty a speciální barvy vyžadující přetisk jsou správně zpracovány i v neseparovaných souborech PDF, což mnoho dalších systémů neumí.

RGB Workflow:

GMG nabízí produkt ColorServer Separations (dříve Camflow), což je plně automatické high-end řešení pro převod dat v RGB (např. z digitální kamery) do různých tiskových standardů. Po úvodním nastavení probíhá separace pro ofset nebo hlubotisk zcela automaticky. Manuální korekce náročné na lidskou obsluhu a na chyby náchylná nastavení v retušovacích aplikacích se stanou minulostí. 

Kontrola kvality nátisku a tisku:

GMG ProofControl provede v několika sekundách spolehlivou verifikaci nátisků a tisků. Kontrolní prvek je standardizovaný proužek barev nebo specifický testovací prvek tiskárny. Pro všechny nátisky a tisky ve specifikovaných tolerancích je automaticky vytvořen certifikát: samolepící štítek garantující vyhovění požadovanému standardu.

Detailní informace o problematice certifikovaného nátisku získáte na www.certifikovany-natisk.cz

 
 

Detail produktu